Wim Hof Method

Zuzana Jezkova

Level 1

Filled Star Filled Star Filled Star Filled Star Filled Star (17)

Liberec, Czechia

Pokud uvěříme, že můžeme, všechno je možné! Díky WHM jsem šťastnější, silnější a zdravější než kdykoli předtím. Zvládnete to taky!

Instructor Level

badge_level_01.png
Image 1 of 2 -
      Experience the Wim Hof Method to get an impression of at
Image 2 of 2 -
      Experience the Wim Hof Method to get an impression of at

.

S chladem jsem se na vlastní kůži skamarádila, když jsme s rodinou žili ve skotském městě Edinburgh hned u moře. Z okna jsme denně pozorovali, jak se moře v pravidelných intervalech přibližuje a vzdaluje. Usínali jsme při šumění vln a za křiku racků. Moře bylo každý  den jiné fascinující a okouzlující. Severní moře je v těchto místech studené, ale přesto mě přitahovala představa, že si v něm zaplavu. Přistěhovali jsme se v zimě a tak jsem čekala na léto. Jednoho dne na jaře bylo venku 20 stupňů a lidé v plavkách se povalovali na pláži a užívali si slunce. Přišel čas na koupel. Voda měla po zimě stále zhruba 10 stupňů a koupel byla velmi, řekněme, osvěžující;-)! Pocity, které přišly po ní, ale moje tělo i mysl naprosto uchvátily a nepřestaly uchvacovat dodnes!  Jasná čistá  mysl, příval pozitivní energie a pocit, že jsem přesně tam, kde mám být. Od té doby jsem do moře chodila denně a začala pociťovat, že jsem celkově emočně stabilnější, trpělivější (doma jsem měla miminko a dvě malé děti) a celkově šťastnější. Také jsem přestala být zimomřivá, což jsem bývala odmala, a vyhýbaly se mi nachlazení, rýma apod.

Chlad se od té doby stal mým přítelem. 

Cítím, že nejintenzivnější a nejhezčí zkušenost s chladem můžeme prožít venku v přírodě.. V ČR máme to štěstí, že 7 měsíců z 12 je voda přirozeně studená! Možností v přírodě máme spoustu a osobně je pro mě nejkrásnější brát lidi do přírody a ukazovat jim, jakou moc mají jejich těla a příroda. Pokud uvěříte, že chlad může být váš přítel, zvládnete to. A jakmile to jednou zvládnete, už budete vždycky vědět, jak na to.

Kromě práce s myslí máme ku pomoci také náš dech. Když jsem se o něj začala před pár lety intenzivněji zajímat a zkoušet dýchací techniky WHM, otevřel se mi celý nový vesmír. Dech je jako kotva, kterou máme všichni stále k dispozici, a dokáže nás ukotvit sama v sobě. Když se dech naučíme vědomě používat, můžeme posílit svůj imunitní systém, posunout sportovní výkony a podpořit mentální zdraví.

Cítím velký vděk za to, že se mi metoda Wima Hofa dostala do života a že ji mohu předávat dál! Také jsem díky ní získala nové přátele po celém světě a neustále se dále posouvám, vzdělávám a rostu. Vím, že mám k dispozici nástroje, kterými mohu sama aktivně ovlivňovat, jak se v životě cítím. A celkově se cítím šťastnější, silnější a zdravější. Vy můžete také :-)

Moc ráda se s Vámi podělím o své zkušenosti a znalosti a budu vaším průvodcem na cestě k nejlepší verzi sebe sama. 

Tak neváhejte a přijďte to vyzkoušet!:-)

Read less

.

S chladem jsem se na vlastní kůži skamarádila, když jsme s rodinou žili ve skotském městě Edinburgh hned u moře. Z okna jsme denně pozorovali, jak se moře v pravidelných intervalech přibližuje a vzdaluje. Usínali jsme při šumění vln a za křiku racků. Moře bylo každý  den jiné fascinující a okouzlující. Severní moře je v těchto místech studené, ale přesto mě přitahovala představa, že si v něm zaplavu. Přistěhovali jsme se v zimě a tak jsem čekala na léto. Jednoho dne na jaře bylo venku 20 stupňů a lidé v plavkách se povalovali na pláži a užívali si slunce. Přišel čas na koupel. Voda měla po zimě stále zhruba 10 stupňů a koupel byla velmi, řekněme, osvěžující;-)! Pocity, které přišly po ní,...

Read more

Overall Rating :

Filled Star Filled Star Filled Star Filled Star Filled Star

17 Reviews

Instruction
Filled Star Filled Star Filled Star Filled Star Filled Star
Knowledge
Filled Star Filled Star Filled Star Filled Star Filled Star
Professionalism
Filled Star Filled Star Filled Star Filled Star Filled Star
Presence
Filled Star Filled Star Filled Star Filled Star Filled Star
Amenities
Filled Star Filled Star Filled Star Filled Star Filled Star
Pricing
Filled Star Filled Star Filled Star Filled Star Filled Star
More