Wim Hof Method

Zuzana Jezkova

Level 1

(11)

Liberec, Czechia

Pokud uvěříme, že můžeme, všechno je možné! Díky WHM jsem šťastnější, silnější a zdravější než kdykoli předtím. Zvládnete to taky!

Instructor Level

badge_level_01.png
Image 1 of 2 -
      Experience the Wim Hof Method to get an impression of at
Image 2 of 2 -
      Experience the Wim Hof Method to get an impression of at

.

S chladem jsem se na vlastní kůži skamarádila, když jsme s rodinou žili ve skotském městě Edinburgh hned u moře. Z okna jsme denně pozorovali, jak se moře v pravidelných intervalech přibližuje a vzdaluje. Usínali jsme při šumění vln a za křiku racků. Moře bylo každý  den jiné fascinující a okouzlující. Severní moře je v těchto místech studené, ale přesto mě přitahovala představa, že si v něm zaplavu. Přistěhovali jsme se v zimě a tak jsem čekala na léto. Jednoho dne na jaře bylo venku 20 stupňů a lidé v plavkách se povalovali na pláži a užívali si slunce. Přišel čas na koupel. Voda měla po zimě stále zhruba 10 stupňů a koupel byla velmi, řekněme, osvěžující;-)! Pocity, které přišly po ní, ale moje tělo i mysl naprosto uchvátily a nepřestaly uchvacovat dodnes!  Jasná čistá  mysl, příval pozitivní energie a pocit, že jsem přesně tam, kde mám být. Od té doby jsem do moře chodila denně a začala pociťovat, že jsem celkově emočně stabilnější, trpělivější (doma jsem měla miminko a dvě malé děti) a celkově šťastnější. Také jsem přestala být zimomřivá, což jsem bývala odmala, a vyhýbaly se mi nachlazení, rýma apod.

Chlad se od té doby stal mým přítelem. 

Cítím, že nejintenzivnější a nejhezčí zkušenost s chladem můžeme prožít venku v přírodě.. V ČR máme to štěstí, že 7 měsíců z 12 je voda přirozeně studená! Možností v přírodě máme spoustu a osobně je pro mě nejkrásnější brát lidi do přírody a ukazovat jim, jakou moc mají jejich těla a příroda. Pokud uvěříte, že chlad může být váš přítel, zvládnete to. A jakmile to jednou zvládnete, už budete vždycky vědět, jak na to.

Kromě práce s myslí máme ku pomoci také náš dech. Když jsem se o něj začala před pár lety intenzivněji zajímat a zkoušet dýchací techniky WHM, otevřel se mi celý nový vesmír. Dech je jako kotva, kterou máme všichni stále k dispozici, a dokáže nás ukotvit sama v sobě. Když se dech naučíme vědomě používat, můžeme posílit svůj imunitní systém, posunout sportovní výkony a podpořit mentální zdraví.

Cítím velký vděk za to, že se mi metoda Wima Hofa dostala do života a že ji mohu předávat dál! Také jsem díky ní získala nové přátele po celém světě a neustále se dále posouvám, vzdělávám a rostu. Vím, že mám k dispozici nástroje, kterými mohu sama aktivně ovlivňovat, jak se v životě cítím. A celkově se cítím šťastnější, silnější a zdravější. Vy můžete také :-)

Moc ráda se s Vámi podělím o své zkušenosti a znalosti a budu vaším průvodcem na cestě k nejlepší verzi sebe sama. 

Tak neváhejte a přijďte to vyzkoušet!:-)

Read less

.

S chladem jsem se na vlastní kůži skamarádila, když jsme s rodinou žili ve skotském městě Edinburgh hned u moře. Z okna jsme denně pozorovali, jak se moře v pravidelných intervalech přibližuje a vzdaluje. Usínali jsme při šumění vln a za křiku racků. Moře bylo každý  den jiné fascinující a okouzlující. Severní moře je v těchto místech studené, ale přesto mě přitahovala představa, že si v něm zaplavu. Přistěhovali jsme se v zimě a tak jsem čekala na léto. Jednoho dne na jaře bylo venku 20 stupňů a lidé v plavkách se povalovali na pláži a užívali si slunce. Přišel čas na koupel. Voda měla po zimě stále zhruba 10 stupňů a koupel byla velmi, řekněme, osvěžující;-)! Pocity, které přišly po ní,...

Read more

Overall Rating :

11 Reviews

Instruction
Knowledge
Professionalism
Presence
Amenities
Pricing
More