Wim Hof Method

Tomek Kwiatkowski

Level 1

Empty Star Empty Star Empty Star Empty Star Empty Star (0)

Lublin, Poland

Instructor Level

badge_level_01.png
Image 1 of 4 -
      Experience the Wim Hof Method to get an impression of at
Image 2 of 4 -
      Experience the Wim Hof Method to get an impression of at
Image 3 of 4 -
      Experience the Wim Hof Method to get an impression of at
Image 4 of 4 -
      Experience the Wim Hof Method to get an impression of at

PL

O Wim Hof Method usłyszałem w saunie, zimą 2020, po czym wszedłem do lodowatej rzeki. To było wyjątkowo intensywne doświadczenie, zarówno fizycznie jak i mentalnie. Do tego stopnia, że mantra Wima "Zimno jest moim nauczycielem" stała się również moją. Zrobiłem więc własny research i zanurzyłem się w metodzie pozostając pod wrażeniem jej efektywności oraz naukowego podłoża. Już po kilku miesiącach stosowania WHM, towarzyszący mi od lat, ból krzyża minął, problemy z łąkotką i widmo nadchodzacej operacji odeszły w niepamięć. Poprawiła mi się kondycja, mam więcej energii i zdecydowanie przyspieszyła regeneracja. W sferze mentalnej natomiast to jest rewolucja, której szukałem. Nauczyłem się być obecny, znalazłem lepszy kontakt ze sobą i stałem się spokojniejszy. Mam więcej siły do podejmowania nowych wyzwań, a także ograniczyłem używki. Odkryłem coś co jest prawdziwe i działa w świecie pełnym manipulacji oraz utraty znaczenia. To ponowne połączenie z naturą okazało się powrotem do własnego rdzenia, dotąd po części ukrytego.

Uważam, że każdy zasługuje na szansę poprawy jakości swojego życia, lepszego poznania samego siebie, a metoda jest odpowiedzią na pytanie jak zacząć. Zabiera cię w pierwotną podróż drogą matki natury żeby poznać jej siłę i odnaleźć ją w sobie.

 

EN

In the winter of 2020, I discovered the Wim Hof Method in a sauna and took the plunge into an icy river. It was an intense experience, both physically and mentally. Wim's mantra, "cold is the teacher," became my own. I researched and fully immersed myself in the method, impressed by its rapid effectiveness and scientific support. After just a few months of practice, my years-long lower back pain vanished, knee meniscus issues disappeared, and surgery fears faded. My fitness, endurance, and energy levels improved significantly. Mentally, I found the revolution I'd sought, learning to be present and connect with myself. I became more peaceful and resilient, even reducing substance use. In a world clouded by manipulation and meaninglessness, I found something genuine and effective. Reconnecting with nature became a return to my hidden core.

I believe everyone deserves a chance to enhance their quality of life and self-awareness, and the Wim Hof Method provides the starting point. It's a primal journey alongside Mother Nature to discover her power within yourself.

Read less

PL

O Wim Hof Method usłyszałem w saunie, zimą 2020, po czym wszedłem do lodowatej rzeki. To było wyjątkowo intensywne doświadczenie, zarówno fizycznie jak i mentalnie. Do tego stopnia, że mantra Wima "Zimno jest moim nauczycielem" stała się również moją. Zrobiłem więc własny research i zanurzyłem się w metodzie pozostając pod wrażeniem jej efektywności oraz naukowego podłoża. Już po kilku miesiącach stosowania WHM, towarzyszący mi od lat, ból krzyża minął, problemy z łąkotką i widmo nadchodzacej operacji odeszły w niepamięć. Poprawiła mi się kondycja, mam więcej energii i zdecydowanie przyspieszyła regeneracja. W sferze mentalnej natomiast to jest rewolucja, której szukałem. Nauczyłem się b...

Read more

Tomek Kwiatkowski

Overall Rating :

Empty Star Empty Star Empty Star Empty Star Empty Star

0 Reviews

More