Podstawy Metody Wima Hofa

DATES UPCOMING...

€ 92.00
Information

Warsztat, gdzie poznacie i nauczycie się jak stosować Metodę Wima Hofa - oddychanie, aspekt mentalny, stopniowa adaptacja zimna.

Zapraszam na 5 godzinny warsztat, gdzie poznacie i nauczycie się jak stosować Metodę Wima Hof’a w codziennym życiu. Przejdziemy przez trzy podstawowe filary metody (oddychanie, aspekt mentalny, stopniowa adaptacja zimna). Warsztat jest dla każdego, kto dopiero zaczyna i chce nauczyć się podstaw metody.

O mnie
Jestem certyfikowanym instruktorem metody Wima Hof’a.
Mieszkam i pracuję w Londynie.
Uczylem się od Wima Hof’a oraz najbardziej zaawansowanych instruktorów metody– Kasper’a Van Der Meulen oraz Jerome’a Verthens.Lokalizajca
Złotokłos (40 km od centrum Warszawy), do ktorego jest bardzo łatwy dojazd trasą S8 (40 min). Możliwy jest również dojazd autobusem 728 z P&R Al. Krakowska (45 min). Możemy wtedy odebrać Cię z przystanku Złotokłos.

Warsztat odbędzie sie w prywatnym domu z ogrodem. Są tam wszystkie udogodnienia (łazienki, kuchnia, sauna).

Program:
12.00 – 12.30 Wstęp
12.30 – 13.30 Ćwiczenie oddechowe
13.30 – 14.00 Dyskusja + Przerwa
14.00 – 14.30 Teoria
14.30 – 15.30 Kąpiel w lodzie
15.30 – 16.30 Ćwiczenia fizyczne
16.30 – 17.30 Obiad + Zamykająca dyskusja
17.30 – 18.30 Sauna

Niezbędne:
Kostium kapielowy, ręcznik, klapki, ciepłe ubranie (po kapieli lodowej).

Przygotowanie:
Aby przygotować się do warsztatu powinieneś stopniowo oswoić się z zimnem. Zacznij od zimnego prysznica (30-60s) na koniec kąpieli. Polewaj stopy i nogi, potem brzuch, ręce, ramiona, szyję i plecy. Jezeli będziesz czuć się z tym komfortowo możesz zmniejszyć temperaturę wody lub wydlużyć czas zimnej kapieli. Podczas zetknięcia z zimną wodą może wystąpic niewielki szok, drgania i hiperwentylacja. Postaraj sie w tym momencie uspokoic oddech I zrelaksować. Jeżeli bedziesz czuć się dobrze możesz brać zimne prysznice codziennie. Przez pierwszy miesiąc lepiej nie zanużać głowy pod zimną wodą.

Język: Polski


Program

Although there is always a rough outline, 'no program' a Wim Hof Method mantra. For the best experience, go in with an open mind and without expectations. The start- and end times listed in this section are subject to change.

Please make sure that you show your order number on arrival, either on a print-out or via your phone.

We advise to eat light, if at all, before the workshop.

Details

Location