NITRA-SLOVENSKO-HLAVNÝ WORKSHOP

Martin Tham

Language :

What you get

50% discount on Fundamentals with the purchase of this activity.
Za jeden deň sa naučíš ako cez metódu optimalizovať zdravie, redukovať stres či zvýšiť výkon..

WIM HOF METHOD-KURZ S CERTIFIKOVANÝM INŠTRUKTOROM

DÝCHACIE CVIČENIE - NASTAVENIE MYSLE - OTUŽOVANIE CHLADOM

Wim Hof Metóda je známa svojou jednoduchosťou a funkčnosťou. Ide o nástroj, ktorým vedome ovládaš svoj imunitný systém, hormonálny systém a iné “autonómne procesy” v tele. Metóda skvalitňuje prepojenie mysle a tela, odkrýva skrytý potenciál a silu, ktorá je v tebe. Potrebuješ sa zohriať? Nastavením mysle, v kombinácii s dýchacou technikou aktivuješ vnútorný termostat. Metóda je veľmi efektívna, pre kontrolu stresu a zlepšenie sústredenia. Praktizovaním zvyšuješ kapacitu životnej energie, narastá výkonnosť a regenerácia je kvalitnejšia. Wim Hof pomohol zmeniť pohľad vedy a medicíny na možnosti mysle a ľudského tela. Metóda je vedecky overená, výsledky sú ihneď viditeľné v praxi. Šťastie, sila a zdravie, je správna chémia v tele. Staň sa pánom svojho chrámu.

 

AKÚ PRIDANÚ HODNOTU TI KURZ PRINESIE? 

Komplexne ovládať nástroj, ktorý Wim Hof vytvoril. Naučíš sa ako praktikovať metódu, jej všetky časti, ako ich kombinovať a prečo. Všetko čo potrebuješ vedieť nato, aby si metódu mohol/la efektívne a bezpečne praktizovať. Naučíš sa ako ovládať svoj imunitný systém. Spoznáš nástroj ako môžeš ovládať svoju fyziológiu cez silu mysle, áno už na prvom kurze. 

Pochopíš ako je to všetko vedecky možné a podložené. Po kurze budeš vedieť čo sa deje v tele, v súvislosti s metódou. 
Spoznáš nejeden inšpirujúci príbeh.

Spoznáš zaujímavých ľudí, podobne naladených ako si ty. Zažiješ skupinovú energiu a jej silu pri prekonávaní vlastných limitov či strachov. 
Dostaneš nástroj, s ktorým môžeš skvalitniť akúkoľvek oblasť tvojho života. Rozšíriš svoju komfortnú zónu a naučíš sa ako to využiť v iných životných oblastiach.

 

 

TRÉNER METÓDY - MARTIN THÁM 

Mám radosť, že práve Slovensko a Česko patria medzi prvé krajiny vo svete s možnosťou odborného vzdelávania a praktizovania metódy. Som odhodlaný ukázať ďalším, že sme schopní robiť oveľa viac, ako sme si mysleli. Mojou misiou je poskytovať nástroj, s ktorým obnovíme kontrolu nad svojim šťastím, zdravím a silou. Martin Thám
 

 

 

Kde bude kurz? 

Ranč Nový dvor, Malý Lapáš 1 - Majer, 951 04 Malý Lapáš, okr. Nitra

Stretneme sa 8:30 

Workshop bude trvať približne 6 hodín (15:00 končíme)

V cene kurzu je vegetariánsky obed, občerstvenie a čaj.

 

 

 

Odporúčaná príprava na kurz v prípade že s chladom skúsenosti nemáš: 

(kurz je určený začiatočníkom aj skúseným praktikantom metódy aj otužovania)

Aplikovanie studených a striedavých spŕch. Ak sa dokážeš odhodlať, daj si studenú sprchu. Sú tu aj ďalšie možnosti, vyskúšaj na konci svojej klasickej sprchovacej rutiny otočit kohútik na studenú vodu. Začni od nôh a postupne postupuj vyššie hore telom.  Studenou vodou sa sprchuj rovnomerne po celom tele, 15-30 sekúnd. Tento čas postupne predlžuj. 

Skvlý spôsob tréningu cievneho systému je striedanie teplá-studená voda,  v 30sek. intervaloch, 3 zmeny. 

 

Čo so sebou?

A.) Otvorenú myseľ    B.) Nadšenie naučiť sa nové..

1.) Plavky

2.) Uterák

3.) Zošit a pero 

4.) Fľaša s vodou 

5.) Deka!!!! Dôležité pri dýchacom cvičení!!! 

6.) Šľapky (voliteľné)

 


WHM Víkend Foto


 

Teším sa nateba! Horúce objatia, Martin